![437474550_750120840629265_1949149194367542503_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437474550_750120840629265_1949149194367542503_n-e1713335386347.jpg)
Війна обірвала життя ще одного Героя, Михалка Сергія Михайловича, 1966 року народження, жителя м.Почаєва Почаївської міської територіальної громади, повідомляють у кременецькій військовій адміністрації.
Старший навідник гранатометного відділення гранатометного взводу механізованого батальйону військової частини А**** Сергій Михалко загинув 15 лютого 2024 року під час виходу особового складу з н.п. Авдіївка.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героя.
Вічна пам’ять, шана і слава захиснику України!