![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-28-640x427.jpg)
Війна коханню не завада. У Бережанах поєднали серця військовий зі своєю коханою. Радісну звістку повідомили на сторінці Бережанського ДРАЦСу.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-14.jpg)
Вже стало звичним поєднання пікселів і вишиванки, важких берців і вишуканих туфельок, мозолистих, просяклих запахом пороху рук і витончених, ароматних жіночих ручок…
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-9.jpg)
Незвичним залишається тільки кохання, бо має особливу індивідуальність для кожної пари, яка заходить до нашого залу. І вони були особливими – поглядом, подихом, посмішкою… Будьте завжди такими щасливими фото Юлія Федишин