Головна Новини Від снігопадів “в шоколаді” таксисти, трактористи і власники евакуаторів…

Від снігопадів “в шоколаді” таксисти, трактористи і власники евакуаторів…

трактор

тракторНе всі тернополяни однаково страждають від навалилися на країну снігопадів. Комусь вони принесли багато проблем і добряче попсували нерви, а хтось навпаки радий їх приходу.
Не секрет, що комунальні служби і служби покликані їм допомагати не справляються з розчищенням снігових завалів. Але жити і їздити на роботу якось треба. Тому останнім часом набирає популярність попит на оренду спецтехніки. Багато приватних компаній перекваліфіковуються і починають займатися прибиранням снігу.
За словами представників цих компаній, – «Цей час став для нас золотим. Оскільки попит зростає, сил на всіх не вистачає, а відповідно зростає і ціна на наші послуги ».

В групі в соцмережі Від Тарнополя до Тернополя повідомляється:”Щойно на дружбі,а саме на вулиці Загребельній їхав бульдозер-снігоочистник. Люди зупинили водія і запитали про тe чи не міг би він розчистити 100 м. дороги на що водій захотів 1000 грн. Сиджу ось і не розумію це наглість чи черствість,адже той самий водій учора просив 200грн.”

Слід сказати, що приватники працюють у звичайному режимі без яких-небудь авралів.

Так само в «шоколаді» виявилися: таксисти, власники евакуаторів і станції шиномонтажу.
Ще непогано підріс  прибуток у торговельних центрів. Багато українців віддали перевагу теплі приміщення прогулянкам на свіжому повітрі.