![svichka](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/svichka-640x480.jpg)
Сумну звістку повідомив міський голова Тернополя Сергй Надал.
“Тернопільська громада у скорботі. До рідного міста ангелом повертається Герой Швак Володимир Романович (05.12.1972 р.н.). Його життя обірвалося 22 лютого під час лікування, внаслідок отриманих поранень у Луганській області. Низько схиляємо голови перед вірністю та патріотизмом захисника. Щиро співчуваємо рідним та близьким воїна. Вічна йому шана та пам’ять!”