![417452861_800234235483551_3528854274547522711_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417452861_800234235483551_3528854274547522711_n-640x427.jpg)
Зустрічати тіло полеглого у бою Героя Романа Кулика прийшло багато чортків’ян. Його знало усе місто, кажуть у Чортківській міській раді.
Роман служив водієм-електриком відділення збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї управління та артилерійської розвідки у 81 окремій аеромобільній бригаді. Біля села Білогорівка на Луганщині Роман Кулик загинув.
“Парастас розпочнеться сьогодні о 18 год. у церкві святих новомучеників і блаженних українського народу (поблизу Чортківського ліцею №5).
Чин похорону розпочнеться у тій же церкві у середу, 21 лютого, о 14 год., а потім продовжиться у церкві Святої Покрови”, – повідомляють у міській раді Чорткова.
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417413723_800234698816838_9019463038767233459_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417452861_800234235483551_3528854274547522711_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417466021_800234805483494_7559230109198785879_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417496776_800234148816893_7182570685063397599_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417497640_800234708816837_8146379572777392715_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417498903_800234715483503_7154298791962077150_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417507809_800234662150175_5939683206980437477_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/418830698_800234632150178_7165060289595452592_n.jpg)
![](https://terminovo.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/419242340_800234728816835_2577252618166334282_n.jpg)