![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-2.jpg)
Важкі та болючі переживання у перші дні Нового року для жителів Бучацької територіальної громади. Ряди Небесного війська поповнив мешканець села Білявинці Василь МИМРИК, 1986 року народження.
Свій останній бій Воїн зустрів 1 січня в районі населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області, розповіли на сторінці Чортківської райдержадміністрації.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.