![Ptashka-1-830x500](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/ptashka-1-830x500-1-640x386.jpg)
Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив нагрудним знаком “За сприяння війську” захисницю Азовсталі, парамедикиню Катерину Поліщук на псевдо Пташка
Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці, передає “Еспресо.Захід”.
“Дякую всім, хто допомагає підтримувати воїнів. Це ваша заслуга! Дякую Валерій Федорович”, – написала Пташка.
Катерина Поліщук з травня 2022 року перебувала у полоні російських окупантів. 19 вересня разом із побратимами була повернута до України в рамках обміну. Дівчина родом з Тернопільщини. На “Азовсталі” вона не лише рятувала життя бійців, але й підтримувала бойовий дух побратимів, співаючи патріотичні пісні у бомбосховищах заводу.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/416098206_18057706597506556_3718536689496421755_n-1024x1024-2.jpg)