Головна Новини ВАКС  не знайшов недоліків у обвинувальному акті щодо Михайла Головка

ВАКС  не знайшов недоліків у обвинувальному акті щодо Михайла Головка

Вищий антикорупційний суд не повернув прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обвинувальний акт стосовно колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка про одержання ним неправомірної вигоди та незаконне зберігання боєприпасів.

Таке рішення 4 березня ухвалив ВАКС.

«У задоволенні клопотання захисника про повернення обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Михайла Головка – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 263 КК України, – відмовити», – йдеться в тексті рішення.

Як вже писав раніше сайт «Тернополяни», НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської облради Михайлу Головку, першому заступнику голови та заступнику голови Тернопільської ОВА Ігорю Дем’янчуку та Ігорю Гайдуку відповідно.

За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році, повідомляє «Слово і діло».

Незаконні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Відтак, голову