![430148398_717695757214995_1061497545291249475_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430148398_717695757214995_1061497545291249475_n-640x481.jpg)
Вчора 29 лютого, о 13:05, на номер екстреного виклику “101” надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у с. Великі Гаї Великогаївської територіальної громади Тернопільського району.
На місце події було відправлено чергове відділення ЧСПТ АРЗ СП та ОКЦ Головного управління.
Загоряння виникло на кухні житлової будівлі.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430182180_717695790548325_1647354267657627515_n.jpg)
О 13:21 вогнеборцям вдалося локалізувати осередок загоряння, а о 13:28 – повністю його ліквідувати. Вогонь пошкодив предмети домашнього вжитку та облицювання стін на площі 20 м.кв.
Обставини виникнення пожежі та матеріальні збитки з’ясовуються.