Головна Новини В Тернопільській ОДА була загроза теракту

В Тернопільській ОДА була загроза теракту

traktСьогодні, 22 вересня, в чергову частину обласної міліції надійшло повідомлення про  здійснення терористичного акту в адмінприміщенні Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації. 
Відповідно до вимог законодавства належним чином відреагували рятувальні служби, СБУ, УМВС. Під час огляду приміщень вибухових речовин та вибухових пристроїв не виявили.
Дзвінок надійшов із Луганської області, повідомили в управлінні УМВС у Тернопільській області.

“Близько 11.20 надійшло повідомлення від невідомої особи про замінування облдержадмніістарції. Слідчо-оперативна група одразу виїхала на місце. Провели евакуацію працівників, На даний час встановлюємо особу, від якої надійшов дзвінок”, – зазначив заступник начальника обласної міліції Руслан Балик.
Таке повідомлення голова облдержадміністрації Олег Сиротюк назвав спланованою акцією ворожих сил. Також очільник краю закликав усіх бути пильними та перевіряти інформацію, не зважаючи на її попередню недостовірність.
“В Україні протягом останнього періоду зафіксували 700 повідомлень про замінування будівель, – зазначив Олег Сиротюк. – Жодне із них не підтвердилось. Це роблять для того, щоб відволікти від роботи працівників державних установ, у першу чергу представників правоохоронних органів. Ми у свою чергу не повинні втрачати пильність. Адже ворожі сили у такий спосіб відпрацьовують методи диверсійної роботи. Тож маємо бути готові у будь-який момент стати на захист області”.

Жителів області закликають проявляти пильність та повідомляти в органи МВС та СБУ про підозрілих осіб та їх групи у житлових будинках та об’єктах життєзабезпечення.

Нагадаємо, що Тернопільську ОДА вже мінували, дзвінок був здійчнений із зони АТО, також нещодавно про загрозу теракту повідомляли і на залізничному вокзалі.