![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-5-640x360.jpg)
За 2023-2024 роки в Тернопільській області трапилася 31 дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої вивели з ладу чи повалили опори дорожнього освітлення.
Про це повідомляють на сторінці Служби відновлення й розвитку інфраструктури в Тернопільській області.
![Придорожнє освітлення, яке зруйнували в ДТП на Тернопільщині Придорожнє освітлення, яке зруйнували в ДТП на Тернопільщині](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c5b0810351564277.jpg)
Придорожнє освітлення, яке зруйнували в ДТП. Фото: Служба відновлення
Збитки від пошкодження стовпів становлять 1,4 мільйона гривень. Служба відновлення як балансоутримувач через суд домоглася відшкодувати збитки розміром понад 66 тисяч гривень, щодо решти тривають судові процеси.
![Опори дорожнього освітлення, які повалили Опори дорожнього освітлення, які повалили](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/02fdff30b0b3265f.jpg)
Повалені опори дорожнього освітлення. Фото: Служба відновлення
“Під час ДТП все частіше нищать опори зовнішнього освітлення, які є важливими для безпеки руху. Нещодавно знову трапилася така аварія, знищили опору для освітлення пішохідного переходу на трасі Р-41 біля Чистилова”, — йдеться у повідомленні.