![Знімок екрана з 2024-01-15 08-15-36](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-z-2024-01-15-08-15-36.jpg)
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області передав штабний причіп воїнам-артилеристам.
Про це розповів лідер «Української команди» Тернопільщини, народний депутат Микола Люшняк.
– Цей штабний причіп воїни можуть використовувати для роботи та відпочинку оперативного складу пунктів управління в умовах, коли інфраструктури немає, або вона знищена. Також для перевезення матеріалів, обладнання, карт, документів та інших необхідних ресурсів на полі бою, – зазначив Микола Люшняк.
Військовослужбовці вже надіслали відеоподяку лідеру «Української команди» на Тернопільщині.