Головна Новини Учні підуть відпочивати 26 грудня

Учні підуть відпочивати 26 грудня

учні

учніДвадцять шостого грудня розпочнуться канікули у школах Тернополя. Цьогоріч учні відпочиватимуть більше двох тижнів. За парти вони знову сядуть десятого січня. Школярі зможуть відсвяткувати католицьке та православне Різдво, кажуть в управлінні освіти і науки Тернопільської міськради. А вчителям обіцяють не боргувати заробітної плати, повідомляє 0352.com.ua

Зимові канікули в місті Тернополі розпочнуться з 26 грудня 2011 року по 9 січня включно. Так, як і по всій Україні, і в Тернопільській області зокрема. Ми відповідно до листа Міністерства освіти, який датований 21 липня 2011 року про організацію навчально-виховного процесу в 2011/2012 навчальному році організували канікули в такий термін,- каже Ольга ПОХИЛЯК, начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради.

Зимові канікули школярів охоплять Новий рік та Різдвяні свята. А вже десятого січня розпочнеться новий навчальний семестр, повідомляє TV-4. Чутки, мовляв канікули розпочнуть швидше, аби зекономити гроші на зарплаті вчителям, начальник управління освіти Тернопільської міськради спростовує.

Ольга Похиляк запевняє, зарплату всі отримають вчасно: “Ці чутки неправдиві. Бо навіть якщо діти і йдуть на канікули, то вчителі будуть працювати. І я хочу зараз запевнити всіх вчителів, що вони вчасно отримають і аванс, і зарплату, і з добрим, позитивним настроєм будуть мати можливість зустрічати Новий рік і святкувати різдвяні свята”.