![thumb_163699_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumb_163699_800_600_0_0_auto-640x360.jpg)
Нещасний випадок у Збаражі зареєстрували працівники місцевого відділення поліції №4. До них надійшло повідомлення від жінки про те, що на подвір’ї її батька придавило деревом.
При виїзді слідчо-оперативної групи з’ясувалося, що чоловік зрізав дерево, але не встиг вчасно відійти і воно впало на нього. Тіло збаражчанина виявили родичі, які за деякий час вийшли з будинку на вулицю. Проте він уже не подавав ознак життя.
Триває слідство згідно із статтею 115 ККУ з позначкою “нещасний випадок”.