![image (4)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-4-640x360.webp)
У Тернопільській області судили ученицю 11-го класу Бучацького ліцею, бо вона курила на вулиці.
Про це йдеться у постанові Зборівського райсуду, пишуть Тернопільські події.
За даними суду, школярка 25 вересня 2023 року приблизно о 15 год. 00 хв., 03 листопада 2023 року о 13 год. 00 хв. та 13 год. 30 хв. повторно протягом року перебуваючи поблизу магазину «Старий Парк», що по вул.Майдан Шевченка в смт.Вишнівець Кременецького району Тернопільської області, розпивала спиртні напої та курила тютюнові вироби, чим ображала людську гідність та громадську мораль.
Суд обмежився усним попередженням.