![8ad50ef78c69304333aafb6e450ab54c_M](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/8ad50ef78c69304333aafb6e450ab54c_m.jpg)
У військовій частині обірвалося життя військовослужбовця з Тернопільщини.
Під час несення служби у військовій частині 13 листопада зупинилось серце жителя села Джурин, солдата інженерної роти Пруса Віктора Михайловича (1982 р.н.).
«Висловлюємо щирі співчуття матері, чотирьом сестрам, чотирьом братам, двоє з яких зараз також несуть військову службу, всім родичам і близьким Героя та спільно розділяємо нестерпно гіркий біль втрати», – повідомили у Білобожницькій громаді.
Про дату зустрічі тіла воїна та чин похорону повідомлять згодом.
Щирі співчуття рідним та близьким.