Головна Новини У ЦПД присоромили Таню Пренткович та її бойфренда і дали зрозуміти, що...

У ЦПД присоромили Таню Пренткович та її бойфренда і дали зрозуміти, що такі, як вони, відтягують перемогу України

У Центрі протидії дезінформації відреагували на скандал навколо блогерки Тетяни Пренткович та її чоловіка-волонтера Андрія Гонковського. Там рішуче засудили наратив про те, що українцям, які допомагають військовим та цивільним, “можна” більше, ніж іншим.

Лейтенант Сил оборони, заступник керівника ЦПД Андрій Коваленко наголосив, що законність чи незаконність виїзду людини – це питання компетентних органів. Відповідний пост зʼявився в офіційному Telegram-каналі ЦПД.

“У мережі зʼявились фото, з яких стало зрозуміло, що чоловік блогерки-мільйонниці Тані Пренткович, отримавши дозвіл на перетин кордону України як волонтер, опинився на Мальдівах. Начебто “хороші справи” дали йому цю можливість. Ця історія має суттєвий негативний інформаційний вплив”, – наголосили в Центрі протидії дезінформації.

За словами Андрія Коваленко, медійники як Пренткович мають подавати приклад, а не “відмежовуватися від реальності”. На блогерах зараз висить велика відповідальність, вважають в ЦПД.

“Не може існувати світ, в якому війна десь далеко, а ми живемо власним життям. Не може допомога армії та країні бути виправданням для чогось свого”, – йдеться в дописі.

Заступник керівника ЦПД натякнув, що такі інциденти та люди, які вважають себе кращими, ніж інші, лише заважають країні йти до перемоги.

У ЦПД присоромили Таню Пренткович та її бойфренда і дали зрозуміти, що такі, як вони, відтягують перемогу України

“Щоб виграти війну, цією реальністю мають жити всі, особливо популярні блогери, які повинні бути прикладом для інших. Війна – це не тільки військові, а й усе суспільство. Тільки так переможемо”, – додали в ЦПД.

https://716db706635d7973abab63a40bc1f94f.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html