![442405488_841911297970184_2856272560182549333_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/442405488_841911297970184_2856272560182549333_n-640x451.jpg)
Учора, близько 14-ї години, на вулиці Микулинецькій патрульні зупинили за порушення ПДР автомобіль Mercedes. Керманич перевозив малолітню дитину без дитячої утримуючої системи на передньому сидінні автівки.
Поліцейські провели профілактичну бесіду з водієм та винесли постанову за ч. 10 ст. 121 (Порушення правил перевезення дітей) КУпАП.
У ПДР України зазначено: забороняється перевозити дітей, зріст яких менше ніж 150 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.
Якщо ж із вами в авто діти, обов’язково подбайте про утримуючі системи для них. Це може бути автокрісло, бустер або ж автолюлька, якщо потрібно перевозити немовля. Всі ці речі допоможуть вберегти найдорожчих від небезпеки на дорозі.