![630_360_1528295682-4211](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/630_360_1528295682-4211.jpg)
Увечері 27 лютого тернополянин, перелізши через паркан на територію приватного будинку, намагався викрасти звідти засіб пересування особи з інвалідністю. Проте зловмисника зупинили поліцейські охорони, котрі прибули за викликом на лінію «102».
Три хвилини вистачило правоохоронцям, аби дістатися до місця ймовірного правопорушення, але цього часу виявилося замало крадієві: він лише встиг вивезти візок за паркан.
Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Крадія затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Вирішується питання про оголошення підозри згідно з ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Нагадуємо: вчинення крадіжки в умовах воєнного стану кваліфікується за ч. 4 ст. 185 ККУ, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.