![417475617_898096268772880_3607665833137419532_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417475617_898096268772880_3607665833137419532_n.jpg)
У Тернопільському обласному онкологічному диспансері врятували життя 43-річній жінці.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/417569992_898096282106212_7605182989037109376_n.jpg)
“43-річна жінка звернулась з скаргами на пухлину в животі. За допомогою УЗД та інших діагностик визначено діагноз- кістома. Лікарі Тернопільського обласного онкологічного диспансеру провели екстирпацію матки з додаткам, оментектомію, цитодіагностику (рак лівого яєчника). Операцію виконано в радикальному обʼємі. Загальна маса пухлини становить 9.5 кг”, – розповіли на сторінці медзакладу.