![397339456_723609696467012_7809935813415359173_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397339456_723609696467012_7809935813415359173_n.jpg)
Нетверезий водій — це загроза для життя та здоров’я оточуючих. Та, не дивлячись на це, поліцейські щодня виявляють непоодинокі випадки, коли водії ігнорують закон, ризикують своїм життям та безпекою інших людей й сідають за кермо в стані сп’яніння.
За минулі вихідні тернопільські патрульні склали 12 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп’яніння.
Один із випадків трапився учора на вулиці Братів Гжицьких. За порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль Volkswagen. Спілкуючись з водієм, інспектори виявили в чоловіка явні ознаки наркотичного сп’яніння. Поліцейські запропонували керманичу пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу чи у найближчому медичному закладі, на що останній категорично відмовився. Окрім того, охоронці порядку встановили, що чоловік вже не вперше сідає за кермо в стані сп’яніння та позбавлений права керувати транспортним засобом за рішенням суду.
Інспектори склали на громадянина протоколи за ч. 3 ст. 130 (Втретє протягом року, керування транспортним засобом в стані сп’яніння), ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права) КУпАП та відсторонили водія від керування транспортним засобом.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397272025_723609086467073_4995945232476738508_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397305955_723609673133681_4136537145479746021_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397331655_723609686467013_5537022695260955602_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397369097_723609069800408_1600754960437564929_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/397476828_723609663133682_8333639768559694782_n.jpg)