Головна Новини У Тернополі встановлять меморіальну таблицю захиснику Андрію Теребію

У Тернополі встановлять меморіальну таблицю захиснику Андрію Теребію

У Тернополі на черговому засіданні виконавчого комітету ТМР було прийнято рішення про встановлення стели пам’яті та меморіальної таблиці тернопільському захиснику Андрію Богдановичу Теребію.

Їх розмістять на території навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», за адресою вул. Текстильна, 8, де він навчався.

«Нехай ця стела стане свідченням нашої вдячності та шани Герою, який віддав своє життя захищаючи країну», – кажуть у мерії Тернополя.

Довідка: Андрій Теребій народився 28 жовтня 1991 року в місті Тернополі. Навчався у Тернопільській загальноосвітній школі № 23, Тернопільському Центрі професійно-технічної освіти № 2, Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Від 2014 – учасник АТО. Військову службу проходив у 24 ОМБр, 54 ОМБр, а також в УДА. З початком російського вторгнення в Україну воював на фронті в складі 81-ша окрема аеромобільна бригада 122 ОАеМБ. Загинув 4 квітня 2022 року в боях за місто Рубіжне Луганської області.

Військовому посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тернополя» за вагомий особистий внесок у становлення української державності та особисту мужність і героїзм у виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.