![3761a8d47b4558fd2611bb7ff7f9fd85](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2013/03/3761a8d47b4558fd2611bb7ff7f9fd85.jpg)
Сьогодні вранці, близько 7.00 застрелився на робочому місці помічник чергового першого міськвідділу міліції, що знаходиться на вулиці Коновальця 6 в місті Тернополі.
Спочатку про це повідомляли в соцмережах. «Сьогодні на 1 відділі міліції що по вул. Коновальця, 6 застрелився прапорщик міліції Фітіль Олег!» – повідомляв користувач Сережа Челищев
Однак на даний час факт смерті міліціонера підтвердив Погляду начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Петро Колісник. Але пояснив, що усі деталі зможе повідомити лише після завершення слідства