![448173739_775642464757394_9214499030966266644_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/448173739_775642464757394_9214499030966266644_n-640x427.jpg)
Травми несумісні з життям отримала тернополянка в результаті дорожньо – транспортної пригоди, яка сталася у Тернополі на проспекті Степана Бандери в п’ятницю, 7 червня, близько 17 години.
За попередніми даними, водій автомобіля Dacia Sandero, виїжджаючи з другорядної дороги, не пропустив автомобіль Toyota Land Cruiser. У результаті зіткнення травми отримала 73 річна пасажирка Dacia Sandero. Дорогою до лікарні жінка померла.
За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого.