![1bd0a475dba6a456c02a940db4ee7b3d_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1bd0a475dba6a456c02a940db4ee7b3d_xl-640x360.jpg)
Благородну справу налаштував 15-річний тернополянин Марко. Він, разом із командою однодумців, займається виробництвом FPV-дронів для потреб наших військових.
В місяць збирають до 30 квадрокоптерів, а в майбутньому хочуть поставити виробництво на конвеєр і виробляти до тисячі дронів.
Долучилися до цього ветерани та бійці запасу, які працюють у майстерні, не покладаючи рук. За їхніми словами, дрон-камікадзе може підняти півтора кілограма, а великий дрон — до трьох. Безпілотники розвивають швидкість до 120-130 кілометрів на годину.
Скільки обходиться виробництво одного дрона та де шукають запчастини до них – далі у сюжеті «Суспільного»: