Головна Новини У Тернополі СБУ вилучено підакцизних товарів на понад 12 мільйонів гривень

У Тернополі СБУ вилучено підакцизних товарів на понад 12 мільйонів гривень

Правоохоронці оголосили про підозру шести особам за продаж незаконно виготовлених електронних сигарет без марок акцизного податку та рідин до них. Вилучено товар вартістю 52 млн грн.

Раніше детективи Бюро викрили масштабну схему реалізації підакцизних товарів без марок акцизного податку. Слідством було встановлено, що група осіб організувала продаж незаконно виготовлених підакцизних товарів через мережу магазинів та Інтернет-сайт. Магазини знаходилися у декількох західних областях, у тому числі Івано-Франківській та Тернопільській. Детективи провели понад 20 обшуків та вилучили майно вартістю понад 40 млн грн. 

Під час досудового розслідування стало відомо, що після обшуків фігуранти продовжили незаконно продавати підакцизні товари. Детективи БЕБ повторно провели обшуки в складському приміщенні та місцях реалізації продукції. Вилучили понад 45 тис. електронних сигарет та рідин, що в них використовуються. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 12 млн гривень.

Наразі шістьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – працівники Управління СБУ в Тернопільській області та Управління СБУ в Івано-Франківській області.