Головна Новини У Тернополі попрощалися з лейтенантом ССО Сергієм Тришкалюком

У Тернополі попрощалися з лейтенантом ССО Сергієм Тришкалюком

У Тернополі попрощалися з молодшим лейтенантом Сергієм Тришкалюком. Він був командиром групи спеціального призначення. Чоловік загинув 1 березня, під час виконання бойового завдання на Сумщині, внаслідок авіаудару.

Про це Суспільному повідомив офіцер Об’єднаного міського центру комплектування Віктор Білас.

У Домі печалі попрощалися із 30-річним захисником Сергієм Тришкалюком. Родині Сергія вручили лист пошани та скорботи і державний прапор.

Сергій Тришкалюк навчався у Тернопільській школі №22.

“Вже так згадували з класним керівником, з учителями, які навчали його, який він був. Був веселий, товариський. Любив танцювати на дискотеках. Тоді не було війни. Це в нас вже загинув дев’ятий випускник і шестеро батьків”, — каже директор Тернопільської школи №22 Олег Климчук.

Тесть загиблого Анатолій Слободянюк говорить, Сергій захищав Україну з 2019 року. Тоді він вступив до Сил спеціальних операцій.

“Допомагав, вчив побратимів. З побратимами був, з його слів, в дуже хороших стосунках. Він неодноразово приїжджав. Був дуже чуйною, доброю людиною для моєї дочки”.

Попрощатися із захисником прийшла його тітка Тетяна Савчук. Жінка розповіла, Сергій вчився у військовому училищі у Львові.

“Він спробував все. Він був дуже відкритий до чогось нового. Завжди був в компанії веселий і дружній, сонячний, доброзичливий. Всі його дуже любили і пам’ятали”.

Поховали офіцера на Алеї Героїв.