![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1.jpg)
Поліцейський водій старший сержант поліції Прокопович Дмитро у новорічну ніч освідчився своїй коханій старшому лейтенанту поліції Луцик Марії – інспектору сектору охорони громадського порядку Тернопільського районного управління поліції. І, звісно, дівчина відповіла: «Так»!
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2.jpg)
Пара познайомилася близько двох років тому під час несення служби на одному із блокпостів краю. Саме поліцейські будні об’єднали їх серця. Як підкреслив Дмитро, з перших днів відносин зрозумів, що Марія його мрія, тому вирішив не гаяти часу і покликати кохану заміж.
За допомогою хлопець звернувся до колег дівчини, які посприяли йому в реалізації задуманого і стали свідками освідчення.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/3.jpg)
Будь-які обставини не стануть на заваді створення нової української родини.
Бажаємо закоханим щасливих та довгих років спільного життя під мирним небом України!