![1200_0_1691164974-8145-1000x593](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1200_0_1691164974-8145-1000x593-1-640x380.webp)
У Тернополі СБУ викрила офіцера ЗСУ, котрий намагався продати пристрої для боротьби з дронами. Про це редакція 368.media дізналася з кримінального провадження за ч.4 ст.410 КК.
Департамент військової контррозвідки СБУ виявив, що тернопілець в умова воєнного стану, отримав від невстановленої особи командира роти із військових формувань ЗСУ пристрої для радіоелектронної боротьби з дронами Sky Wiper EDM4S та Sky Wiper (Литва). Обладнання надавалося з метою продажу особам приналежним до однієї з волонтерських організацій Тернопільської області. Підозри поки що нікому не оголосили.