![cb4a0c9be6223145e886edfdfc82d0a9](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/cb4a0c9be6223145e886edfdfc82d0a9-640x448.jpg)
У соціальних мережах з’явилася інформація про те, що у Тернополі на мікрорайоні «Дружба» невідомий чоловік просить у перехожих гроші, а коли йому їх не дають, погрожує та переслідує.
Співробітники Тернопільського районного управління встановили особу та його місцеперебування. Це – тернополянин 1998 року народження. Зі слів опікуна, підопічний хворіє на психічні розлади та систематично проходить лікування у медичному закладі.
Після профілактичної бесіди із чоловіком, останній виявив бажання повторно пройти лікування, а поліцейські супроводили його. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.