![demontag-29-05-241--1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/demontag-29-05-241-1.jpg)
29 травня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажу тимчасових споруд, спільно з управлінням муніципальної інспекції, в присутності працівників Національної поліції демонтовано 16 рекламних конструкції.
Конструкції були розміщені на елементах вуличного обладнання на вулицях: Збаразька, Київська та 15 Квітня в м. Тернополі.
Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15.05.2024 року № 791 «Про демонтаж рекламних засобів».
Демонтовані рекламні конструкції знаходяться на території під охороною, за адресою вул. Лесі Українки, 5А. Для повернення рекламних конструкцій власникам необхідно звернутися в ПП «Східний Масив», що за адресою просп. Степана Бандери, 94, по питанню відшкодування коштів, витрачених на демонтажні роботи.
Робота з виконання рішення виконавчого комітету продовжується.
![](https://ternopilcity.gov.ua/app10/demontag-29-05-241--2.jpg)