![447194289_849730693867823_1332354069580575597_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447194289_849730693867823_1332354069580575597_n.jpg)
Вже 5 рік поспіль у Тернопільський став вливають спеціальну рідину з водорості хлорела.
Субстанція використовується як біологічний меліоратор, що очищує водойму та покращує якість води.
“Як показує практика, біомеліорація із застосуванням хлорели є одним з найдешевших дієвих методів очищення водойм від надмірної рослинності. Її розвиток знижує розповсюдження синьо-зелених водоростей у водоймі, особливо в умовах підвищеної температури води. Таким чином, зберігається необхідний для вирощування гідробіонтів кисень у воді та забезпечується її належна кислотність”, – повідомили у Тернопільському рибоохоронному патрулі.
Цьогоріч внесення водорості у став провели 31 травня.