Головна Новини У Шумській громаді попрощалися з 20-річним “азовцем” Микитою Беляковим

У Шумській громаді попрощалися з 20-річним “азовцем” Микитою Беляковим

Сьогодні Шумська громада попрощалися з 20-річним військовослужбовцем Микитою Бєляковим. Наш земляк ніс службу на посаді навідника гранатометного відділення у складі бригади спеціального призначення «Азов».

Микита народився 1 лютого 2003 року у с. Мирове. З початку повномасштабного вторгнення хлопець висловив бажання стати на захист держави, а у травні 2023 року вступив до лав Національної гвардії України. Незважаючи на свій юний вік, військовослужбовець проявив мужність і рішучість у боротьбі з окупантами. Загинув 26 грудня поблизу с. Діброва Луганської області.

У рідному селі Мирове у храмі Святого Архистратига Михаїла відбулась панахида за полеглим. Під скорботну мелодію духового оркестру та з усіма почестями поховали Героя на місцевому кладовищі. Сьогодні для нього востаннє прозвучали залпи військового салюту та Державний Гімн.

Шумська громада розділяє біль непоправної втрати. Висловлюємо співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Микити. Це наш спільний біль та спільна втрата. Поділяємо горе разом з вами!