![417406822_708298888155590_5765994903917706229_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/417406822_708298888155590_5765994903917706229_n-640x427.jpg)
24 січня о 19:43 до оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу в с. Лошнів Теребовлянської ТГ Тернопільського району. Загорання сталося в приміщені недіючого млина на території місцевого аграрного підприємства.
На виклик вирушили теребовлянські та микулинецькі рятувальники. Всього на місці події працює 3 одиниці техніки та 9 співробітників ДСНС. Також на підпомогу професійним вогнеборцям додатково залучено добровільну пожежну команду с. Лошнів.
Полум’я поширилося на площі близько 60 м. кв. У зв’язку із сильним задимленням до гасіння залучали ланку газодимозахисної служби.
За попередньою інформацією, потерпілих немає.
О 20:28 год. пожежа була локалізована, о 22:11 – ліквідована.
Обставини виникнення пожежі та сума матеріальних збитків встановлюються.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417406822_708298888155590_5765994903917706229_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Co7QtFDIOV0AX9OSZ3m&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfDnKXedDBPpMCpmF93bk0FlSAGthrSYnpZg_KiKyOgG2Q&oe=65B729E6)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417423891_708298891488923_5694971474076099950_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ofqHVueyufQAX_KV97p&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfBru8dzwE2KVNU_6pTao3hPexsAAdlfzNTY4GzO6JuDjQ&oe=65B68578)