Головна Новини У Микулинецькій громаді збудують новий завод

У Микулинецькій громаді збудують новий завод

На території Микулинецької громади на Тернопільщині планують збудувати завод з виробництва великогабаритних залізобетонних конструкцій.

Про це на сторінці Микулинецької селищної ради в соцмережі повідомляє селищний голова Іван Слободян, повідомляє Суспільне

Відбулася перша зустріч представників інвестора з активом громади. Презентували виробничі потужності та продукцію майбутнього заводу, надали гарантії екологічної безпеки.

Зустріч із представниками інвесторів у Микулинецькій селищній раді

Зустріч із представниками інвесторів. Фото: Микулинецька селищна рада

На сьогодні всі погоджувальні та дозвільні процедури для початку будівництва виконали на 90%. Загальна сума прямих інвестицій в регіон зросте більш як на мільярд гривень. Створять понад 150 нових робочих місць.

Презентація потужностей нового заводу на Тернопільщині

Презентація потужностей нового заводу. Фото: Микулинецька селищна рада

“Це найбільша інвестиція за всю історію не тільки Микулинецької громади, а й колишнього Теребовлянського району та одна з найбільших інвестицій в Тернопільській області. Бюджет громади та бюджет області отримає потужну фінансову підтримку. Це прозора компанія, де середня заробітна плата становитиме не нижче 20-22 тисяч гривень”, — йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі

Учасники зустрічі з представниками інвесторів. Фото: Микулинецька селищна рада

“Конкурентів, які б хотіли розмістити у своїх громадах таке потужне підприємство, було багато. У першу чергу, це сусіди з Тернопільської, Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської областей. Визначальне значення у виборі нашої громади відіграла наявність земельної ділянки із вже розвинутою інфраструктурою, логістикою, людським ресурсом”.