![e614608a8acba413](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/e614608a8acba413-640x360.jpg)
На території Микулинецької громади на Тернопільщині планують збудувати завод з виробництва великогабаритних залізобетонних конструкцій.
Про це на сторінці Микулинецької селищної ради в соцмережі повідомляє селищний голова Іван Слободян, повідомляє Суспільне
Відбулася перша зустріч представників інвестора з активом громади. Презентували виробничі потужності та продукцію майбутнього заводу, надали гарантії екологічної безпеки.
![Зустріч із представниками інвесторів у Микулинецькій селищній раді Зустріч із представниками інвесторів у Микулинецькій селищній раді](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/6b294289b0a2d6e2.jpg)
Зустріч із представниками інвесторів. Фото: Микулинецька селищна рада
На сьогодні всі погоджувальні та дозвільні процедури для початку будівництва виконали на 90%. Загальна сума прямих інвестицій в регіон зросте більш як на мільярд гривень. Створять понад 150 нових робочих місць.
![Презентація потужностей нового заводу на Тернопільщині Презентація потужностей нового заводу на Тернопільщині](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/daa0effa03995c02.jpg)
Презентація потужностей нового заводу. Фото: Микулинецька селищна рада
“Це найбільша інвестиція за всю історію не тільки Микулинецької громади, а й колишнього Теребовлянського району та одна з найбільших інвестицій в Тернопільській області. Бюджет громади та бюджет області отримає потужну фінансову підтримку. Це прозора компанія, де середня заробітна плата становитиме не нижче 20-22 тисяч гривень”, — йдеться у повідомленні.
![Учасники зустрічі Учасники зустрічі](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/ebf421e39770a8a8.jpg)
Учасники зустрічі з представниками інвесторів. Фото: Микулинецька селищна рада
“Конкурентів, які б хотіли розмістити у своїх громадах таке потужне підприємство, було багато. У першу чергу, це сусіди з Тернопільської, Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської областей. Визначальне значення у виборі нашої громади відіграла наявність земельної ділянки із вже розвинутою інфраструктурою, логістикою, людським ресурсом”.