![mvs](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2012/02/1255430095.jpg)
До уваги тернополян, в обласному управлінні внутрішніх справ змінено графік прийому громадян.
Начальник УМВС в області Сак Віктор Миколайович приймає мешканців нашого краю щопонеділка з 10 до 12 години. Перший заступник начальника УМВС Пілюков Юрій Олександрович здійснює прийом громадян щочетверга з 10 до 12 години. Заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Загородній Валерій Васильович – щовівторка з 10 до 12 години. Заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки Облещук Василь Корнелійович спілкуватиметься з мешканцями області щоп’ятниці з 10 до 12 години.
Прийом громадян здійснюється в приміщенні обласного управління внутрішніх справ за адресою місто Тернопіль, вулиця Валова, 11.