![406018719_675722298079916_7287395394327201944_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406018719_675722298079916_7287395394327201944_n-640x427.jpg)
Орієнтовно о 13:45 у місті Копичинці Копичинецької територіальної громади Чортківського району на вулиці Гусятинській, на автодорозі Т-2011, водій автомобіля «Jeep Grand Cherokee», мешканець села Крогулець Васильковецької територіальної громади Чортківського району, 1991 року народження, не впорався з керуванням та виїхав у кювет. Внаслідок ДТП чоловік отримав численні травми та опинився заблокованим у салоні транспортного засобу.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406016092_675722284746584_5896368391278972988_n.jpg)
На місце події був направлений черговий караул 22-го державного пожежно-рятувального поста. Співробітники ДСНС провели операцію з порятунку людини. Застосувавши рятувальне обладнання, вони деблокували постраждалого з понівеченого автомобіля та передали його бригаді екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406009070_675722291413250_7012331809930696084_n.jpg)