Головна Новини У «Контінентал» набирає розмаху весняна посівна

У «Контінентал» набирає розмаху весняна посівна

На полях «Контінентал Фармерз Груп» триває посів ярих культур. Першим стартував кластер «Галич» у Тернопільській області із посівом цукрового бурякута соняшнику. Також Компанія вже розпочалапосадку картоплі.

«Ми вступаємо в інтенсивну фазу весняної посівної,погодні умови наразі сприятливі, — коментує Костянтин Шитюк, операційний директор “Контінентал Фармерз Груп”. — Сівалки заходять у поля, дотримуючись агрономічних термінів, і в міру того, як дозріває ґрунт. Паралельно ми завершуємо закриття вологи на озимій пшениці та реалізуємо програму весняного захисту рослин озимого ріпаку. Робити будь-які прогнози щодо ярих поки зарано, але ми впевнені у своїй технології: площі під посів  підготовані належним чином, необхідними ресурсами Компанія також цілком забезпечена».

Загалом під ярі культури у 2024 році «Контінентал» відвів 93,5 тис. га. Вагому частку в них становлятьсоя та кукурудза — 46,5 і 28,5 тис. га, відповідно. Соняшник у структурі посівних площ займає 13 тис. га, цукровий буряк — 3,28 тис. га, картопля — 1,8 тис. га, інші ярі культури — близько пів тисячі гектарів.