![5a1b1d789cf74848761db3c674b6b873](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/5a1b1d789cf74848761db3c674b6b873-640x427.jpg)
Автопригоду з потерпілими зареєстрували працівники поліції в селі Колодіївка. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля BMW X5, рухаючись дорогою Тернопіль – Скалат – Жванець, не впорався з керуванням, допустив з’їзд з проїжджої частини, а після цього злетів у кювет та перекинувся.
У результаті аварії з тілесними ушкодженнями до лікарні госпіталізували пасажирку 1987 року народження. Водія направили на медичний огляд, аби перевірити на стан алкогольного сп’яніння.
Триває слідство.