![438058744_852450300261944_424174225472815995_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438058744_852450300261944_424174225472815995_n-640x427.jpg)
Вже можна із впевненістю констатувати – задум із проведенням благодійного аукціону у Чорткові для потреб Збройних Сил України виявився вдалим! Сотні людей завітали на подію, хтось – поспостерігати, а хтось – позмагатись за цінний лот.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-12.jpg)
З-під молотка продавали різноманітні трофеї наших воїнів Збройних Сил України, використані артилерійські та мінометні снаряди, гільзи від снайперських гвинтівок, прапори із підписами військових та навіть екс-главкома ЗСУ Валерія Залужного, використану ПЗРК «Ігла» та чимало іншого. Попередньо лоти тематично розмальовували і професійні митці, і дітвора Чортківської громади.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438058522_852449336928707_3067819262441608637_n.jpg)
Частину лотів презентували особисто воїни 42 окрема механізована бригада, власне для потреб яких і організовували благодійний аукціон, а саме на придбання РЕБ.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441485278_852449380262036_6107924892365522915_n.jpg)
Найдорожчим лотом виявився тубус із зображенням Чорткова – за нього покупець заплатив 22 тисячі гривень. Найдешевше – по 250 грн – учасники аукціону купляли розфарбовані маленькі використані гільзи.
У підсумку, благодійному фонду БО БФ “Покрова Чортків” вдалось отримати… 250 200 грн + 200 доларів США!
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441486155_852449920261982_2139310041447636920_n.jpg)
Це суттєвий вклад у придбання РЕБ для нашої чортківської 42 окремої механізованої бригади. Тож щиро дякуємо усім, хто долучився до такої важливої справи!