Головна Новини У Чорткові директор спортивного клубу “рішав” іспити на право водіння автомобілем

У Чорткові директор спортивного клубу “рішав” іспити на право водіння автомобілем

В отриманні неправомірної вигоди за вплив на працівника сервісного центру для складання іспиту з водіння підозрюють жителя Чорткова

Під процесуальним керівництвом прокурорів Чортківської окружної прокуратури повідомили про підозру директору спортивного клубу в одержанні 8000 грн неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, після кількаразових невдалих спроб здати екзамен з водіння, чортківчанка знайшла рекламу з телефоном спортивного клубу, де також навчають водити авто. Директор клубу, колишній начальник районного МРЕВ (міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу Державної інспекції безпеки дорожнього руху), запропонував надати йому 8000 грн за вплив на працівника територіального сервісного центру, що здійснює прийняття іспиту із практичного водіння Також він повідомив чортківчанці, що вона не зможе успішно скласти вказаний іспит без передачі йому грошей, а відтак не отримає посвідчення водія.

Правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди та затримали директора спортклубу в порядку ст. 208 КК України.

Триває досудове розслідування, що здійснюють слідчі Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області, за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НПУ.