![алко](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/алко.jpg)
Нещасний випадок стався 25 листопада в м. Чортків. Орієнтовно о 17.30 годин в Чортківську опорну лікарню привезли чоловіка, який перебував без свідомості.
Як стало відомо «Погляду», 52-річний місцевий житель випив забагато сурогатного алкоголю та лежав на вулиці. Його побачили випадкові перехожі та викликали бригаду швидкої медичної допомоги. Медики встановили, що у чоловіка інтоксикація сурагатом алкоголю, а сам він перебуває в алкогольній комі.