![5b5159d3876fd81f6a159dcc161c67f8](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/5b5159d3876fd81f6a159dcc161c67f8-640x427.jpg)
З тілесними ушкодженнями та в церебральній комі до медзакладу бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 47-річного чоловіка. Потерпілий керував автівкою та потрапив у дорожньо-транспортну пригоду.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що аварія трапилася 10 квітня близько 14:35 у селі Чернихівці. Водій автомобіля ВАЗ 21099 не впорався з керуванням, допустив з’їзд з проїжджої частини дороги та зіткнувся із припаркованим на узбіччі автомобілем “VOLVO”. На момент ДТП в іномарці не було ні водія, ні пасажирів. Трави отримав лише кермувальник ВАЗу.
У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 Кримінального кодексу.