Головна Новини У Бучачі оштрафували чоловіка, який підпалив післяжнивні залишки

У Бучачі оштрафували чоловіка, який підпалив післяжнивні залишки

07.07.2024 року на Пункт звʼязку частини 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, надійшло повідомлення про те, що в м. Бучач на вулиці Кобилянської виникла пожежа післяжнивних залишків.

Дану пожежу оперативно ліквідували вогнеборці 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ. Працівники Чортківського районного управління опитали очевидців пожежі та встановили, що житель м. Бучач, 1992 року народження, здійснював випалювання післяжнивних залишків, чим порушив вимоги “Порядку випалювання сухої рослинності або її залишків” затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Правопорушника притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема він має сплатити штраф у розмірі 3060 грн.

Рятувальники Чортківщини вкотре наголошують, на дотриманні правил пожежної безпеки. Не провокуйте загоряння на відкритих територіях.

Наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “самовільне випалювання рослинності або її залишків” тягне за собою накладення штрафів на громадян у розмірі від 3060 грн до 6120 грн, а на посадових осіб від 15300 грн до 20400 грн.