![2](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-31-640x427.jpg)
Не маючи передбаченого законом дозволу на придбання, носіння та зберігання зброї, 35-річний борщівчанин перевозив у власному транспорті заборонені предмети.
На одному зі стаціонарних поліцейських постів правоохоронці зупинили автомобіль, яким керував житель Борщова. Під час огляду в салоні транспортного засобу було виявлено оборонну осколкову ручну гранату, три осколкові ручні гранати та гранатомет. Зі слів підозрюваного, уся ця зброя – з місць ведення активних бойових дій.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/5eb544480c2dc8ce33a18b904708e727.jpg)
Поліцейські вилучили речові докази. Відомості за даним фактом було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу. Відтак чоловікові оголошено підозру у незаконному придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу та обрано запобіжний захід – домашній арешт.