Головна Новини Туристична галузь потребує креативу і свіжих ідей

Туристична галузь потребує креативу і свіжих ідей

Дністоровський каньйон

Дністоровський каньйонУправління з питань туризму облдержадміністрації з метою сприяння підприємницьким і громадським ініціативам у популяризації туристичного потенціалу області та поширенню інформації про наш край року з 1 березня 2012 року до 18 травня 2012 року проводить конкурс творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області.

Головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження від 29 лютого 2012 року № 132-од «Про проведення конкурсу творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області», яким затверджено положення про порядок проведення конкурсу та склад конкурсної комісії з проведення конкурсу та експертної ради.

Основними завданнями конкурсу є:
розвиток співпраці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських діячів та організацій, вищих навчальних закладів та інших у сфері розвитку туризму;
забезпечення інформаційної та маркетингової політики з питань розвитку туризму;
популяризація туристичної та економічної привабливості, культурно-історичного, природного потенціалу міст і населених пунктів області.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
– краща творча ідея щодо створення чи функціонування туристичного продукту в області;
– кращий проект зі створення туристично-інформаційного центру (пункту) в області.
Творчі ідеї щодо створення та функціонування туристичних продуктів в області можуть розроблятись за такими напрямками:
– розвиток пріоритетних видів туризму;
– маркетинг та просування туризму;
– розробка презентаційних матеріалів про область;
– поліпшення інфраструктури туристичної галузі;
– розширення та вдосконалення існуючих, створення нових туристичних послуг (продуктів) на місцевому рівні.
Цей перелік не є вичерпним.
Проекти зі створення туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області можуть розроблятись за такими напрямками:
– віртуальний туристично–інформаційного центр;
– туристично-інформаційний центр;
– туристично-інформаційний пункт.
Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі та небайдужі мешканці області.
Організаційно-методичне забезпеченням щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління з питань туризму обласної державної адміністрації.
Для відбору та фахової експертної оцінки конкурсної документації до складу експертної ради та конкурсної комісії входить чимало науковців та експертів.
Конкурсна документація приймається управлінням з питань туризму облдержадміністрації з 1 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року щодня з 8 до 16 години крім вихідних, за офіційною адресою: каб.819, вул. Грушевського, 8, м. Тернопіль, контактний тел. (0352) 43-35-39, тел./факс.43 00 35). Адреса для електронної пошти: programa-tur@mail.ru.
Положення, зразки заяв, аплікаційних форм та вимоги до документів, які подаються на конкурс, можна знайти на сайті http://www.ternotour.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1680:konkurs-tvorchyh-idey-2012&catid=110:news&Itemid=680

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 18 травня 2012 року під час проведення IV Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю в місті Тернопіль.

Переможці отримують почесні дипломи та призи. Учасники конкурсу нагороджуються грамотами.
Управління з питань туризму облдержадміністрації надасть широку інформаційну підтримку кращим творчим ідеям та проектам у галузі туризму, а також сприятиме їх реалізації.