![1568966869_1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/1568966869_1-640x426.jpg)
Інформацію оприлюднив у ФБ міський голова Тернополя Сергій Надал.
“Будемо завершувати опалювальний сезон в Тернопільській громаді з 29 березня. Дякуємо нашим Захисникам, що зимою 2023-2024 року у нашій громаді не було аварійних ситуацій з опаленням. Маємо надію, що і наступна зима буде теплою, а опалювальний наступний сезон 2024-2025 років також буде спокійний та без аварійних ситуацій. Дякуємо ЗСУ!” – написав міський голова.