![o_1hpsoptlujbsgahkp148h150q23](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpsoptlujbsgahkp148h150q23-640x357.jpg)
Блискуча перемога на рівні України! З 22-го по 26-те березня у Луцьку відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Тернопільську область гідно представили троє учнів Чортківського ліцею № 1 імені Маркіяна Шашкевича, які вибороли два дипломи ІІ ступеня та один диплом ІІІ ступеня, – інформує управління освіти, молоді і спорту Чортківської міської ради на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Чортків Сіті.
Зокрема, дипломи ІІ ступеня здобули:
Марія БАДЛЮК, учениця 9-го класу (вчитель Кушнір Ю.Ю.);
Ірина СПОЛЬСЬКА, учениця 10-го класу (вчитель Петровська С.П).
Одинадцятикласниця цієї ж школи Надія КАЧУР виборола ДИПЛОМ ІІІ ступеня (вчитель Кушнір Ю.Ю).
![](https://chortkiv.city/upload/article/o_1hpsof93klob11mr12j5b0c1nc53d.jpg)
![](https://chortkiv.city/upload/article/o_1hpsof93k1shd17in1rve19rj1s2k3e.jpg)
Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів, нових звершень та перемог!