Головна Новини Тягнибок візьме Кайду до гурту

Тягнибок візьме Кайду до гурту

Кайда

КайдаПро це в інтерв’ю “ЛігаБізнесІнформ” розповів голова партії Олег Тягнибок, передає УП.
“Можна буде звірити наш новий список зі списком на попередніх виборах. Це будуть практично ті ж люди: Тягнибок, Фаріон, Бенюк, три голови облрад – Сич, Кайда, Панькевич. А є ще Вітів, Мохник, Ігор Мірошниченко”, – розповів він.
Водночас, відповідаючи на питання про настрої всередині об’єднаної опозиції, Тягнибок зазначив, що опозиційний блок тільки формується, і чітко охарактеризувати його поки складно.
“Зараз багато говорять про питання поділу мажоритарних округів як про завдання № 1. Переважно, звісно, говорять ті, хто представляє “диванні партії”, кому потрібен один округ – для себе. Вони істерику і наганяють. Для нас же не це важливо”, – зазначив політик.
Тим часом очільник “Свободи” наполягає на тому, що ні про які компроміси з владою мови бути не може.
“В ідеалі опозиція повинна йти на компроміс з деяких питань. Але тільки в тому випадку, коли в державі існує національна влада і національна опозиція. У нашому ж випадку влада дісталася не національної політичної сили. Вони – кидали. Будь-які домовленості завершуються плачевно для тих, хто домовляється з Партією регіонів”, – упевнений політик.