![thumb_178911_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/thumb_178911_800_600_0_0_auto-640x426.jpg)
До восьми років позбавлення волі загрожує жителю обласного центру за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану. Чоловік виніс з торгового закладу кросівки вартістю понад дві тисяч гривень.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшла заява від власника закладу, що займається роздрібною торгівлею взуття. З’ясувалося, з крамниці невідома особа викрала кросівки. Вартість збитків потерпілий оцінив у понад дві тисячі гривень.
У ході оперативних заходів співробітники карного розшуку райуправління поліції встановили, що до злочину причетний раніше судимий тернополянин, 1985 року народження. Зловмисник у скоєному зізнався.
Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. Поліцейські перевіряють крадія на причетність до вчинення інших злочинів.